Õpetajad

Karin Buhvestov algõpetus    karin.buhvestov[at]gmail.com
Eda Tarend keemia edatarend[at]gmail.com
 Kristel Uiboupin füüsika kristeluiboupin[at]gmail.com 
 Edith Saks muusikaõpetus edithsaks19[at]gmail.com
Peeter Seene tehnoloogiaõpetus peeterseene[at]gmail.com
Kaidi Valli-Mägi klassiõpetaja kaidi.vallimagi[at]gmail.com
Maiken Keldu kehaline kasvatus maiken.keldu[at]mail.ee
 Inge Lahtmets informaatika ingelahtmets[at]gmail.com
 Anne Kukk algõpetus anne.kukk.002[at]mail.ee 
 Ele Kõiv käsitöö, kunstiõpetus  ele.koiv[at]gmail.com
Lilian Leib loodusõpetus, geograafia, bioloogia  lilian[at]kanepig.edu.ee 
Tiiu Leppikus  ajalugu, ühiskonnaõpetus  tiiu.leppikus[at]gmail.com 
Merike Luts  inglise keel, saksa keel, majandusõpetus merikel[at]kanepig.edu.ee 
Kristi Kahar loodusõpetus, bioloogia, keemia kaharkristi[at]gmail.com
Margus Nemvalts  kehaline kasvatus  margus.nemvalts[at]gmail.com
Egle Eit logopeed egle.eit[at]hot.ee 
Sandra Oksaar eesti keel ja kirjandus   sandraoksaar[at]gmail.com
 Laine Kippari vene keel  lainekippari[at]gmail.com
Helgi Vassilko algõpetus helgivas[at]hot.ee
 Tähte Tagel eesti keel ja kirjandus  tahtetagel[at]gmail.com 
 Kadri Mõttus ajalugu kadri.mottus[at]mail.ee 
 Aime Jääger matemaatika aimejaager[at]gmail.com 
 Ere Rekker-Mägi klassiõpetaja  ererekker[at]gmail.com
 Diana Juss inglise keele õpetaja dianajuss[at]gmail.com
Maarja Sarap sotsiaalpedagoog maarja.sarap[at]kanepig.edu.ee
 Christine Kattai matemaatika christine.kattai[at]gmail.com