Otsi kodulehelt

public/images/mainimg/koolimaja.jpg

30 Juuni 2022

Suvepuhkus!

KOOLIMAJA SULETUD 1. JUULI-15. AUGUST.

21 Juuni 2022

Kanepi Gümnaasium: 5.–9. klassi õpilaste ainealaste tugevuste kaardistamine

Ajavahemikus 23.09.2021–11.06.2022 osales Kanepi Gümnaasiumi meeskond (direktor Diana Leenurm, klassiõpetaja Karin Buhvestov, väikeklassiõpetaja Kadri Mõttus, abiõpetaja Kristel Kivirand ja väikeklassiõpetaja Urmas Kivirand) koolitusel „Kaasav haridus kooli meeskonnale“.

LOE EDASI

22 Märts 2022

Erasmus+ TESLA Austrias

Alustasime oma reisi Tallinnast 27. veebruari öösel, et veeta Erasmus+ TESLA projekti raames 6-päevane reis Linzis. Minek sinna möödus ilma probleemideta ning jõudsime täpselt sinna, kuhu vaja. Kell oli veel varajane ning peale hotellis sisse seadmist avastasime võrratut Linzi ning käisime söömas Da Vinci nimelises restoranis. See oli kogu reisi vältel üks parimaid söögikohti. Päeva lõpus veetsime aega juba eelnevatest reisidest tuttavate rumeenlastega, kuid peagi mindi kurnatusest magama.

LOE EDASI

Tervise hoidmise hea tava

kuidas saan hoida ennast ja teisi viiruste hooajal

• Järgime koolielu korraldamisel Terviseameti ja teiste ametkondade soovitusi ning nõudeid.
  • Haigusnähtude ilmnemise korral jää koju ja teavita kooli!

Loe edasi...

Lasteabi vanematele ja noortele