Superpower of education: STEM 2021-2022

EUkaasrahastus

STEMSuperpower CEKDEV

KA122-SCH-Short-term projects for mobility of learners and staff in school education

Erasmus+ KA122 õpetajate õpirände project

Taotleja: Kanepi Gümnaasium

Projekti partner: Cekdev International Education and Development Academy, Antalya, Türgi

Projekti eesmärk oli tõsta õpetajate kompetentsust STEM (Science, Technology, Engineering, Mathematics) ja STEAM (+Arts) valdkonnas. Osalevad õpetajad õppisid looma erinevaid valdkondi ühendavaid STEAM-tegevusi, mis põhinevad reaalsel elul ja konkreetsel kogemusel. Projekti kaudsem eesmärk on kasvatada õpilasi, kes omandavad 21. sajandi oskused nagu kriitiline mõtlemine, koostöö, suhtlemine. Kooli eesmärk oli läbi rahvusvaheliste projektide arendada organisatsiooni võimekust töötada rahvusvahelisel tasandil ning saada kogemust erinevate riikide praktikatest, haridusstrateegiast ja haridussüsteemist. Paranes osalevate õpetajate keeleoskus ja digipädevus, valmisolek rahvusvaheliseks meeskonnatööks.

Koolitusel osales 5 õpetajat

Projekti õppimistegevus: Oktoober 2022 Türgi, Antalya