Ootame taas kõiki Kanepi Gümnaasiumis (Keskkoolis) õppinud õpilasi, töötanud õpetajaid ja töötajaid kooli kokkutulekule!
Päevakava:
  • 13.00 spordivõistlus vilistlased vs. õpilased
  • 16.00 õpilaskonverents
  • 18.00 kontsert-aktus
  • 21.00 pidu
  • peale ansamblit DJ Vahur Kollom

NB! Ajakavas võib tulla muudatusi!

Kooli kokkutulekule saab end registreerida siin: https://forms.gle/CEd5dtZd9CKbFL2p9 Registreerimislingilt leiab ka andmed osalustasu maksmiseks. Osalustasu saab maksta ülekandega enne sündmust (25€) või kohapeal sularahas (30€). Kui Sa ei ole kindel, kas oled ikka tulemas ning otsustad viimasel hetkel, siis tule kindlasti, sest ootame teid taas Kanepisse koolitee radadele meenutama ning koolikaaslastega kohtuma. Osalustasu saab tasuda ka kohapeal.

Lisaks kokkutulekule ootame aprillikuus 2024 kooli külla vilistlasi õpilastele tunde andma, oma kogemustest ja põnevatest erialadest rääkima. Kui soovid tulla õpilastega kohtuma võid endast julgelt märku anda huvijuht Maarjale (huvijuht@kanepig.edu.ee). Õige pea kuulutame välja ka luulekonkursi "Minu Kanepi Gümnaasium". Jälgi infot Facebookis, Instagarmis ja kooli kodulehel. Täpsem info kõige kohta tuleb jooksvalt! Küsimuste korral pöördu huvijuht Maarja (56287830) või direktor Diana (56881413) poole!

kooli kookkutuleku plakat